Nuri

Młodzieżowy Champion Polski • Młodzieżowy Zwycięzca Polski • Champion Polski

Champion Bośni i Hercegowiny • Champion Federacji Bośni i Hercegowiny • Champion Czarnogóry

Grand Champion Czarnogóry • Champion Bałkan • rozpoczęty championat: Węgier, Słowenii, Rumunii

kwalifikacja na Cruft’s 2017, 2018

8 x CACIB

LASTING IMPRESSION du Chalet de Fanny

 

data urodzenia: 26.06.2015r. • wzrost: 52 cm • waga: 20,5 kg • HD A • ED 0/0 • NBT

CEA: +/+ • PRA-prcd: +/+ • HFS4:+/+ • MDR1: +/- • DM: +/+ •  MH: +/+ •  NCL: +/+ 

uzębienie pełne / zgryz nożycowy •  Kliniczne badanie oczu: wolna (29.07.2017r.)

Ojciec:  CH Moon Shine Blue ECLIPSE IN MY HEART

Matka: C.I.B CH HANDLE ME WITH CARE du Chalet de Fanny

(BOS Crufts 2014, Winners Bitch, BOS NE 2014 – Championne de France 2014 – res. Winners Bitch Crufts 2015)

hodowca: Francoise Lamarche, Francja

 

RODOWÓD:

Moon Shine Blue ECLIPSE IN MY HEART
CH RisingStar’s GOLDEN TOY FOR MOONSHINE
CH Two By Two’s THE PIPES ARE PIPING
Keepsake MUSIC CITY AND MIRACLE
CH Kalidoscope OF THE ESSENCE
CH RisingStar SUGAR N SPICE
CH Risingstar’s HEAVEN SENT
Risingstar’s DIVINE OUTLAW
Moon Shine Blue MATERIAL GIRL
CH Melody’s BUZZ’N BY
Heatherhill BLACK’N DECKER
CH Melody’s COURT’N THE BLUES
CH Moon Shine Blue FANCY GIRL
CH BROWNSUGAR
CH Blue Crazy Breeze KABALA

INT CH

HANDLE ME WITH CAREdu Chalet de Fanny

CH Legacy’s POWER PLAY
CH Legacy’s FLY RIGHT
CH Kaleidoscope STONE RAVENWYND
Legacy’s SIMPLY SCARLETT
CH Mill Creek’s MAKA MEGA LEGACY
CH Crocker’s WEEKEND WARRIOR
CH McMatt’s MEGAPUP OF MILL CREEK
CH EVER FOR EVER of Crystal Lake
CH Hearthside SECRET AFFAIR
CH Wind Spirit GREAT MESSENGER
CH Hearthside MADE YA LOOK
CH CATCH ME IF YOU CAN of Crystal Lake
CRYSTAL LAKE AIR FRANCE No Shatsuko
VAMP RED TEMPTATION of Crystal Lake
datawystawasędziaklasawynik
17.09.2017CACIB Slovenj Gradec (SLO)championów2 .dosk, res.CAC
16.09.2017CACIB Slovenj Gradec (SLO)championów1.dosk, CAC, CACIB, BOB, BOG-3!!
04.09.2017CACIB Golubovci (MNE)championów1.dosk, CAC, CACIB, BOB, BOG-1!!
03.09.2017CACIB Kotor (MNE)championów1.dosk, CAC, CACIB, BOB
02.09.2017CACIB Posusje (BiH)championów1.dosk, CAC, CACIB
02.09.2017CAC Posusje (BiH)championów1.dosk, CAC
01.09.2017CACIB Grude (BiH)championów1.dosk, CAC
01.09.2017CAC Grude (BiH)championów1.dosk, CAC
13.08.2017CACIB ZakopaneJ. Oparachampionów2.dosk
06.08.2017CAC Nowy SączL.Salamonotwarta1. dosk, BOB! BOG-2!
22.07.2017CACIB CzęstochowaK.Oparaotwarta2.dosk
16.07.2017CAC Nowy TargP.Królotwarta1.dosk, BOS, BIS-IV Oddziału Nowy Targ
15.07.2017CAC Nowy TargM. Wieremiejczyk-Wierzchowskaotwarta2.dosk, BIS-I Oddzialu Nowy Targ
02.07.2017CAC WisłaL.Salamonotwarta1 dosk. CWC, BOS
01.07.2017CAC WisłaU. Charytonikotwarta1 dosk. CWC, BOS
18.06.2017CACIB KrakówN. Sedykh (RUS)Pośrednia1 dosk. CWC
11.06.2017CAC BytomT.Lemmer (BG)Pośrednia1 dosk. CWC, BOS
10.06.2017CAC BytomD.Paunovic (SRB)Posrednia1 dosk. CWC, BOB!
21.05.2017CACIB RzeszówM. RedlickiOtwarta1 dosk.
14.05.2017Klubowa ŁódźM. Heinila (N)Pośrednia1 dosk, CWC, ukończyła Championat Polski!
07.05.2017CACIB Timisoara (RO)A. Lundava (ES)Pośrednia1 dosk., CAC, CACIB, BOB, BOG1!
06.05.2017CACIB Timisoara (RO)A. Savva (CY)Pośrednia1 dosk., CAC, CACIB, BOS
01.05.2017CACIB Budapeszt (HU)J. Horswell (GB)Pośrednia1 dosk., CAC, CACIB, BOB! nominacja na Cruft's 2018!
30.04.2017CACIB Budapeszt (HU)L. Oklescen (SLO)Pośrednia1 dosk., CAC, CACIB, BOS
29.04.2017CACIB Budapeszt (HU)E. Balazsovits (HU)Pośrednia2.dosk.
23.04.2017CACIB OpoleM. Petersen (DK)Pośrednia3 dosk.
02.04.2017CAC RacibórzA.LubaszkaPośrednia2 dosk.
17.03.2017CACIB KatowiceJ. AnderssonPośrednia3 dosk.
13.11.2016CACIB KielceP.Eerola (FIN)Pośrednia2 dosk.
12.11.2016CACIB KielceA. Redlicka (PL)Pośrednia3 dosk.
30.10.2016CACIB Poznań, Zw.PLI. Matuszewska (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, MŁODZIEZOWY ZWYCIĘZCA POLSKI
29.10.2016CACIB PoznańH. Pedersen (DK)Pośrednia2 dosk.
09.10.2016CAC ZabrzeD. Paź (PL)Pośrednia1 dosk. CWC
02.10.2016CAC RybnikA. Zamoyski (PL)Pośrednia1 dosk, CWC, BOB, IV BOG
24.09.2016CACIB WrocławD. Baars (NL)Młodzieży2 dosk.
17.09.2016Klubowa ŁódźG. Kalinichenko (UA)Młodzieży2 dosk.
10.09.2016CAC ChorzówP. Boniecki (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
04.09.2016CAC PrzemyślS. Abłamowicz (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB, BIS Junior, II BOG
26.08.2016EDS BrukselaT. Jakkel (HU)Młodzieżydosk
21.08.2016CAC Nowy SączA. Dominiak (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB, II BIS Junior, II BOG
14.08.2016CAC BytomJ. Jezieniecka-Kulik (PL)Młodzieży2 dok.
13.08.2016CAC BytomM. Supronowicz (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS, BIS Junior
23.07.2016CACIB CzęstochowaB. Novak (SLO)Młodzieży2 dosk.
17.07.2016CAC Nowy TargM. Czerniakowski (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS, III BIS oddziału Nowy Targ
16.07.2016CAC Nowy TargM. Hałas (PL)Młodzieży2 dosk.
10.07.2016CACIB WarszawaB. Chmiel (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, KWALIFIKACJA NA CRUFT'S 2017!
19.06.2016CACIB KrakówB. Chmiel (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS, MŁODZIEZOWY. CHAMPION POLSKI
12.06.2016CAC BytomJ. Gajewski (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
05.06.2016CAC WałbrzychT.Thomas (AU)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
29.05.2016CACIB LesznoG. Jipping (NL)Młodzieży2 dosk.
22.05.2016CACIB RzeszówB. Larska (PL)Młodzieży4 dosk.
14.05.2016CACIB ŁódźP. Junehall (S)Młodzieży3 dosk
07.05.2016CAC JasłoM. Czerniakowski (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
01.05.2016CAC BytomB. Chmiel (PL)Młodzieży1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
23.04.2016CACIB OpoleV.LobakinMłodzieżydosk.
17.04.2016CAC RacibórzE. Chawlibóg (PL)1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
10.04.2016CAC BytomA. Tyburczyk (PL)Młodzieży1 dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
20.03.2016CAC KatowiceJ. Jezienicka-Kulik (PL)Szczeniat1 w.o., Najlepsze Szczenię w Rasie
19.03.2016CAC KatowiceG. Robak (PL)Szczeniat1 w.o., Najlepsze Szczenię w Rasie, III BIS Szczeniąt
12.03.2016CAC JarosławK. Todorov (BG)Szczeniat1 w.o., Najlepsze Szczenię w Rasie, II BIS Szczeniąt
06.02.2016CACIB BrnoG. Robak (PL)Szczeniat2/6 w.o.
31.01.2016CAC SosnowiecI.Picheta (PL)Szczeniat1. w.o., Najlepsze Szczenię w Rasie
17.01.2016CACIB Nitra (SK)O. Doleysowa (CZ)Szczeniat1. w.o.
16.01.2016CACIB Nitra (SK)I. Beradze (CZ)Szczeniat1. w.o.
04.12.2015CAC ŚwiebodziceS. Frisk (S)Mł. Szczeniat1.w.o., Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie
29.11.2015CACIB Nitra (SK)Z.Oleynikova (UK)Mł. Szczeniat2. w.o.
28.11.2015CACIB Nitra (SK)G.Ridracikova (SK)Mł. Szczeniat2.w.o.
22.11.2015CACIB KielceP.Asensei Peinado (ES)Mł. Szczeniat1. w.o., Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie
08.11.2015CACIB PoznańS.Abłamowicz (PL)Mł. Szczeniat2. w.o.
07.11.2015CACIB PoznańI. Matuszewska (PL)Mł. Szczeniat1. w.o., Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie
25.10.2015CACIB BratysławaJ.Matyas (SK)Mł. Szczeniat2. w.o.
24.10.2015CACIB BratysławaP. Harsanyi (HU)Mł. Szczeniat2. w.o.