Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Champion Polski

Champion Bośni i Hercegowiny

Champion Federacji Bośni i Hercegowiny

Champion Czarnogóry

Grand Champion Czarnogóry

Champion Bałkan

kwalifikacja na Cruft's 2017, 2018

8 x CACIB

rozpoczęty championat: Węgier, Słowenii, Rumunii

LASTING IMPRESSION du Chalet de Fanny

"Nuri"

Młodzieżowy Zwycięzca Plski 2016

data urodzenia: 26.06.2015r.

Ojeciec: Moon Shine Blue ECLIPSE IN MY HEART

Matka: INT CH HANDLE ME WITH CARE du Chalet de Fanny

(BOS Crufts 2014, Winners Bitch, BOS NE 2014 - Championne de France 2014 - res. Winners Bitch Crufts 2015)

hodowca: Francoise Lamarche, Francja

uzębienie pełne / zgryz nożycowy

NBT

wzrost: 52 cm

waga: 20,5 kg

HD A

ED 0

CEA: +/+ (Laboklin)

PRA-prcd: +/+ (Laboklin)

HFS4:+/+ (Laboklin)

MDR1: +/- (Slovgen)

DM: +/+ (Laboklin)

MH: +/+ (Laboklin)

NCL: +/+ (Laboklin)

Kliniczne badanie oczu: wolna (data ostatniego badania: 29.07.2017r.)

RODOWÓD:

Moon Shine Blue ECLIPSE IN MY HEART
CH RisingStar's GOLDEN TOY FOR MOONSHINE
CH Two By Two's THE PIPES ARE PIPING
Keepsake MUSIC CITY AND MIRACLE
CH Kalidoscope OF THE ESSENCE
CH RisingStar SUGAR N SPICE
CH Risingstar's HEAVEN SENT
Risingstar's DIVINE OUTLAW
Moon Shine Blue MATERIAL GIRL
CH Melody's BUZZ'N BY
Heatherhill BLACK'N DECKER
CH Melody's COURT'N THE BLUES
CH Moon Shine Blue FANCY GIRL
CH BROWNSUGAR
CH Blue Crazy Breeze KABALA

INT CH

HANDLE ME WITH CARE du Chalet de Fanny

CH Legacy's POWER PLAY
CH Legacy's FLY RIGHT
CH Kaleidoscope STONE RAVENWYND
Legacy's SIMPLY SCARLETT
CH Mill Creek's MAKA MEGA LEGACY
CH Crocker's WEEKEND WARRIOR
CH McMatt's MEGAPUP OF MILL CREEK
CH EVER FOR EVER of Crystal Lake
CH Hearthside SECRET AFFAIR
CH Wind Spirit GREAT MESSENGER
CH Hearthside MADE YA LOOK
CH CATCH ME IF YOU CAN of Crystal Lake
CRYSTAL LAKE AIR FRANCE No Shatsuko
VAMP RED TEMPTATION of Crystal Lake

Wyniki wystaw:

data

wystawa

sędzia

klasa

wynik

17.09.2017
CACIB Slovenj Gradec (SLO)
championów
2 .dosk, res.CAC
16.09.2017
CACIB Slovenj Gradec (SLO)
championów
1.dosk, CAC, CACIB, BOB, BOG-3!!
04.09.2017
CACIB Golubovci (MNE)
championów
1.dosk, CAC, CACIB, BOB, BOG-1!!
03.09.2017
CACIB Kotor (MNE)
championów
1.dosk, CAC, CACIB, BOB
02.09.2017
CACIB Posusje (BiH)
championów
1.dosk, CAC, CACIB
02.09.2017
CAC Posusje (BiH)
championów
1.dosk, CAC
01.09.2017
CACIB Grude (BiH)
championów
1.dosk, CAC
01.09.2017
CAC Grude (BiH)
championów
1.dosk, CAC
13.08.2017
CACIB Zakopane
J. Opara
championów
2.dosk
06.08.2017
CAC Nowy Sącz
L.Salamon
otwarta
1. dosk, BOB! BOG-2!
22.07.2017
CACIB Częstochowa
K.Opara
otwarta
2.dosk
16.07.2017
CAC Nowy Targ
P.Król
otwarta
1.dosk, BOS, BIS-IV Oddziału Nowy Targ
15.07.2017
CAC Nowy Targ
M. Wieremiejczyk-Wierzchowska
otwarta
2.dosk, BIS-I Oddzialu Nowy Targ
02.07.2017
CAC Wisła
L.Salamon
otwarta
1 dosk. CWC, BOS
01.07.2017
CAC Wisła
U. Charytonik
otwarta
1 dosk. CWC, BOS
18.06.2017
CACIB Kraków
N. Sedykh (RUS)
Pośrednia
1 dosk. CWC
11.06.2017
CAC Bytom
T.Lemmer (BG)
Pośrednia
1 dosk. CWC, BOS
10.06.2017
CAC Bytom
D.Paunovic (SRB)
Posrednia
1 dosk. CWC, BOB!
21.05.2017
CACIB Rzeszów
M. Redlicki
Otwarta
1 dosk.
14.05.2017
Klubowa Łódź
M. Heinila (N)
Pośrednia
1 dosk, CWC, ukończyła Championat Polski!
07.05.2017
CACIB Timisoara (RO)
A. Lundava (ES)
Pośrednia
1 dosk., CAC, CACIB, BOB, BOG1!
06.05.2017
CACIB Timisoara (RO)
A. Savva (CY)
Pośrednia
1 dosk., CAC, CACIB, BOS
01.05.2017
CACIB Budapeszt (HU)
J. Horswell (GB)
Pośrednia
1 dosk., CAC, CACIB, BOB! nominacja na Cruft's 2018!
30.04.2017
CACIB Budapeszt (HU)
L. Oklescen (SLO)
Pośrednia
1 dosk., CAC, CACIB, BOS
29.04.2017
CACIB Budapeszt (HU)
E. Balazsovits (HU)
Pośrednia
2.dosk.
23.04.2017
CACIB Opole
M. Petersen (DK)
Pośrednia
3 dosk.
02.04.2017
CAC Racibórz
A.Lubaszka
Pośrednia
2 dosk.
17.03.2017
CACIB Katowice
J. Andersson
Pośrednia
3 dosk.
13.11.2016
CACIB Kielce
P.Eerola (FIN)
Pośrednia

2 dosk.

12.11.2016
CACIB Kielce
A. Redlicka (PL)
Pośrednia
3 dosk.
30.10.2016
CACIB Poznań, Zw.PL
I. Matuszewska (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, MŁODZIEZOWY ZWYCIĘZCA POLSKI
29.10.2016
CACIB Poznań
H. Pedersen (DK)
Pośrednia
2 dosk.
09.10.2016
CAC Zabrze
D. Paź (PL)
Pośrednia
1 dosk. CWC
02.10.2016
CAC Rybnik
A. Zamoyski (PL)
Pośrednia
1 dosk, CWC, BOB, IV BOG
24.09.2016
CACIB Wrocław
D. Baars (NL)
Młodzieży
2 dosk.
17.09.2016
Klubowa Łódź
G. Kalinichenko (UA)
Młodzieży
2 dosk.
10.09.2016
CAC Chorzów
P. Boniecki (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
04.09.2016
CAC Przemyśl
S. Abłamowicz (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB, BIS Junior, II BOG
26.08.2016
EDS Bruksela
T. Jakkel (HU)
Młodzieży
dosk
21.08.2016
CAC Nowy Sącz
A. Dominiak (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB, II BIS Junior, II BOG
14.08.2016
CAC Bytom
J. Jezieniecka-Kulik (PL)
Młodzieży
2 dok.
13.08.2016
CAC Bytom
M. Supronowicz (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS, BIS Junior
23.07.2016
CACIB Częstochowa
B. Novak (SLO)
Młodzieży
2 dosk.
17.07.2016
CAC Nowy Targ
M. Czerniakowski (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS, III BIS oddziału Nowy Targ
16.07.2016
CAC Nowy Targ
M. Hałas (PL)
Młodzieży
2 dosk.
10.07.2016
CACIB Warszawa
B. Chmiel (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, KWALIFIKACJA NA CRUFT'S 2017!
19.06.2016
CACIB Kraków
B. Chmiel (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS, MŁODZIEZOWY. CHAMPION POLSKI
12.06.2016
CAC Bytom
J. Gajewski (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
05.06.2016
CAC Wałbrzych
T.Thomas (AU)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
29.05.2016
CACIB Leszno
G. Jipping (NL)
Młodzieży
2 dosk.
22.05.2016
CACIB Rzeszów
B. Larska (PL)
Młodzieży
4 dosk.
14.05.2016
CACIB Łódź
P. Junehall (S)
Młodzieży
3 dosk
07.05.2016
CAC Jasło
M. Czerniakowski (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
01.05.2016
CAC Bytom
B. Chmiel (PL)
Młodzieży
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
23.04.2016
CACIB Opole
V.Lobakin
Młodzieży
dosk.
17.04.2016
CAC Racibórz
E. Chawlibóg (PL)
1 dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
10.04.2016
CAC Bytom
A. Tyburczyk (PL)
Młodzieży
1 dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
20.03.2016
CAC Katowice
J. Jezienicka-Kulik (PL)
Szczeniat
1 w.o., Najlepsze Szczenię w Rasie
19.03.2016
CAC Katowice
G. Robak (PL)
Szczeniat
1 w.o., Najlepsze Szczenię w Rasie, III BIS Szczeniąt
12.03.2016
CAC Jarosław
K. Todorov (BG)
Szczeniat
1 w.o., Najlepsze Szczenię w Rasie, II BIS Szczeniąt
06.02.2016
CACIB Brno
G. Robak (PL)
Szczeniat
2/6 w.o.
31.01.2016
CAC Sosnowiec
I.Picheta (PL)
Szczeniat
1. w.o., Najlepsze Szczenię w Rasie
17.01.2016
CACIB Nitra (SK)
O. Doleysowa (CZ)
Szczeniat
1. w.o.
16.01.2016
CACIB Nitra (SK)
I. Beradze (CZ)
Szczeniat
1. w.o.
04.12.2015
CAC Świebodzice
S. Frisk (S)
Mł. Szczeniat
1.w.o., Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie
29.11.2015
CACIB Nitra (SK)
Z.Oleynikova (UK)
Mł. Szczeniat
2. w.o.
28.11.2015
CACIB Nitra (SK)
G.Ridracikova (SK)
Mł. Szczeniat
2.w.o.
22.11.2015
CACIB Kielce
P.Asensei Peinado (ES)
Mł. Szczeniat
1. w.o., Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie
08.11.2015
CACIB Poznań
S.Abłamowicz (PL)
Mł. Szczeniat
2. w.o.
07.11.2015
CACIB Poznań
I. Matuszewska (PL)
Mł. Szczeniat
1. w.o., Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie
25.10.2015
CACIB Bratysława
J.Matyas (SK)
Mł. Szczeniat
2. w.o.
24.10.2015
CACIB Bratysława
P. Harsanyi (HU)
Mł. Szczeniat
2. w.o.

Nuri
 
 
 
 
 

 

 

 

 

COPYRIGHTS 2014 TRINKETS Ausrtalian Shepherds trinkets.aussies@gmail.com